topeu.com: recenzje traderów na temat pracy firmy

topeu.com: recenzje traderów na temat pracy firmy

Badamy działania projektu Topeu, recenzje handlowców i użytkowników witryny.

Zaleca się rozpoczęcie recenzji Topeu od szczegółowego oglądania witryny topeu.com. Obecnie wszyscy brokerzy udostępniają podstawowe informacje o sobie na swoich stronach internetowych. Faktem jest, że takie źródło informacji jest najbardziej dostępne i powszechnie akceptowane.

Strona topeu.com - opinie o firmie Topeu

Widzimy, że topeu.com jest internetowym katalogiem szczegółowych informacji o Topeu. Tutaj możesz dowiedzieć się o kontach, które każdy klient może otworzyć, o programach bonusowych, które są dostępne dla traderów. To, co tutaj zostało powiedziane, dotyczy również aktywów, z którymi współpracuje broker Topeu.

Możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat platformy, na której działa dany broker. W sekcji "Kontakty" dla klientów znajdują się informacje dotyczące kontaktu z działem pomocy technicznej . Biorąc pod uwagę, że działa 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu, klient ma pewność, że w ciągu tygodnia pracy, o każdej porze dnia, może otrzymać pełnoprawną kompetentną konsultację.

Przed podjęciem decyzji o współpracy klient musi zapoznać się zarówno z powyższymi informacjami, jak i treścią umów między brokerem a klientem. Odpowiednie umowy znajdują się w sekcji "Dokumenty" na stronie.

Witrynę można przeglądać w jednym z trzech języków: angielskim, polskim, rosyjskim.

Informacje o firmie Topeu

Należy pamiętać, że dany broker korzysta z terminala handlowego, takiego jak Topeu Webtrader. To najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany terminal. Obejmuje najnowsze i najbardziej efektywne instrumenty finansowe.

Przed zawarciem konta należy wybrać jeden z poniższych rodzajów:

 1. Konto PROSTE (kapitał startowy - 250 euro).
 2. Konto SMART START (kapitał startowy 750 euro).
 3. Rachunek KOMPLETNY PAKIET (kapitał startowy 2500 euro).
 4. Konto GOLD (kapitał startowy 5000 euro).
 5. Konto PLATINUM (kapitał startowy 15 000 euro).
 6. Konto VIP (kapitał startowy i inne warunki świadczenia usług ustalane są w zależności od umowy z klientem ).


Jeśli chodzi o aktywa, z którymi współpracuje broker Topeu, to między innymi:

 • Waluty na rynku Forex;
 • Kryptowaluty;
 • Dobra;
 • Indeksy;
 • Zbiory.


Chciałbym również zwrócić uwagę na bonusy, które broker Topeu oferuje swoim klientom.

Przy pierwszym depozycie, gdy pobierane jest 15%. Handlowcy, którzy handlują również z innymi dostawcami, mogą liczyć na 10% premii. Istnieje również program partnerski: jeśli trader przyprowadzi swoich przyjaciół, otrzymuje dodatkową opłatę w wysokości 10%.

Topeu opinie handlowców o pracy firmy

Sądząc po opiniach traderów i użytkowników topeu.com, klienci są zadowoleni ze współpracy z brokerem Topeu. Dzięki obsłudze klienci mogą przeznaczyć na giełdę pracę w niepełnym wymiarze godzin, jednocześnie zarabiając przyzwoite pieniądze.

Podsumowanie:

Bazując na powyższych informacjach, broker Topeu jest bardzo dobrze prosperującą firmą, która zapewnia swoim klientom komfortowe warunki, lojalną politykę i dobre dochody.

11 Комментарии

 1. Jestem w pełni usatysfakcjonowany, za radą znajomych zdecydowałem się zatrzymać u tego brokera Topeu. Wsparcie jest błyskawiczne, managerowie niczego nikomu nie narzucają, nie nadymają uszu i nie obiecują gór złota. I tak współpracuję już 3 rok i jakość handlu całkowicie mi odpowiada. Wyprowadzenie - dzień i pieniądze na koncie. Zawsze zostawiam pewną kwotę do handlu i wycofuję wynikający z tego zysk

  ОтветитьУдалить
 2. Przedsiębiorstwo Topeu, podobnie jak np. X-Trade Brokers, BossaFX czy TMS Brokers, jest brokerem umożliwiającym inwestowanie w popularne instrumenty finansowe. Na jego platformie inwestycyjnej znajdziesz przede wszystkim kontrakty CFD (na różnice kursowe), które pozwalają handlować z dźwignią i zarabiać na zmianach wartości m.in. walut czy indeksów giełdowych. Dostępne są również rzeczywiste akcje giełdowe, przy czym inwestowanie w nie podlega pewnym ograniczeniom, niespotykanym w tradycyjnych domach maklerskich (przedstawimy je w dalszej części tekstu). Polecam!

  ОтветитьУдалить
 3. super opcja praca z topeu , jestem nie pelnosprawny i nie moge pracowac w magdonaldu((( kolega bodbil mnie sprobowac i o niczym nie zaluje, mam zalatmiony dochod pasywny i moge nawet pomagac rodzinie!

  ОтветитьУдалить
 4. Na początku wątpiłem, czy uda mi się zarobić, dużo o tym czytałem i zdecydowałem. Zainwestowałem pierwsze pieniądze i zacząłem stopniowo zarabiać, później powiększyłem kapitał i teraz jestem ze wszystkiego zadowolony! Dziękuję analityku Filipu, doskonała współpraca, bardzo dziękuję

  ОтветитьУдалить
 5. Dobry broker zapewnia wszystkie niezbędne warunki zarówno początkującym, jak i profesjonalnym traderom. Dział pomocy technicznej zawsze odpowiada, a na odpowiedź nie trzeba czekać ani dnia, co cieszy. Wybór instrumentów handlowych jest dość duży, więc naprawdę pasuje każdemu traderowi

  ОтветитьУдалить
 6. Od dłuższego czasu korzystam z automatycznych aplikacji firmy i mogę wymienić wady i zalety: PLUSY – można zarobić dużo pieniędzy w krótkim czasie, dochód absolutnie pasywny, szybkie wypłaty, dobre wsparcie ekspertów. fakt jedyny minus to że trzeba przejść przez siebie i naprawdę w to uwierzyć bo jak ty pracujesz w pracy i nie masz kasy to miliony ludzi już siedzą w domu i zarabiają w zasadzie nic na to nie robiąc.

  ОтветитьУдалить
 7. Do tej pory radzę wszystkim handlować na platformie topeu , na razie wszystko mi się podoba szybko i sprawnie, a to jest klucz do sukcesu każdej osoby. TO NAPRAWDĘ ZMIENIŁO MOJE ŻYCIE NA LEPSZE

  ОтветитьУдалить
 8. Jestem w szoku jakie to proste i szybkie.Nie ma co tracić czasu na trading,robot robi wszystko sam,jedyne co robię to monitoruję konto i okresowo wypłacam pieniądze,polecam fajny program topeu

  ОтветитьУдалить
 9. Kiedy po raz pierwszy wszedłem na platformę, byłem naprawdę zdezorientowany, ponieważ ma tak duzo aktywów i tak wiele możliwości zarabiania na każdym z aktywów, to po prostu świetna platforma i doskonała okazja do zarabiania pieniędzy bez względu na to, kim jesteś, nawet jeśli nie wiem nic o rynkach finansowych i nie mam czasu na naukę, radzę wszystkim

  ОтветитьУдалить
 10. Na początku bałem się go używać, myśląc, że się nie sprawdzi. Ale kiedy uruchomiłem robota wszystkie moje wątpliwości zniknęły: robot zarobił 23 euro w 2 godziny, a pod koniec wieczoru już 60. Poczekałem jeszcze kilka dni i wypłaciłem solidną kwotę. Nie sądziłem, że współpraca z brokerem może być tak łatwa, bardzo dziękuję za pracę i życzę sobie jeszcze wielu klientów!

  ОтветитьУдалить
 11. Mój były mąż po rozwodzie zostawił mi dużo długów, nie wiedziałam co mam zrobić aby je spłacić. Pracowałam od rana do wieczora jako sprzątaczka na spłatę długów, nie było życia osobistego, nie było czasu na nic. W pewnym momencie stwierdziłam, że mi wystarczy, chcę żyć i cieszyć się życiem, kupować sobie nowe rzeczy, a nie kupować tanie produkty na promocji. Potem znalazłem Topeu i pomogli mi aktywować moje konto handlowe. Teraz mogę bez wahania kupować wszystko, czego potrzebuję, mam czas dla siebie i na swój ulubiony biznes oraz robota, który przynosi dobre dochody

  ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Zostaw komentarz